پرواز را به خاطر بسپار، ما داريم سقوط مي‌كنيم

- به اطلاع هموطنان عزيز مي‌رساند از آنجا كه اكثر پروازها در كشور با خير و خوشي به سقوط منتهي مي‌شود، شركت ابن‌الوقت و شركا براي جلوگيري از خسارات احتمالي به شهروندان اقدام به وارد نمودن تعداد محدودي ضدهوايي و موشك‌هاي سام‌هفت نموده تا شهروندان محترم آن را در پشت‌بام خود نصب و به محض نزديك شدن هواپيما به اطراف محل مسكوني از سقوط آن به روي منزل خود جلوگيري نمايند. لطفاً جهت ثبت‌نام با شماره‌هاي ما تماس بگيريد.
- «كافورگشت» به مناسبت سال نو برگزار مي‌كند: تور بزرگ سياحتي ايران‌گردي... با تورهاي ما براي هميشه جاودانه شويد. بليت رفت بدون برگشت با قيمت استثنائي... ترانسفر و اقامت در هتل ده ستاره بهشت زهرا بعد از پرواز... صبحانه، نهار، شام در جوار ملكوتي ملك‌الموت.
- مسافرين محترم پرواز شماره 777 لطفاً با در دست داشتن كارت پرواز و وصيت‌نامه و پوشيدن كفن به سالن پرواز مراجعه فرمايند.
- امروز در فرهنگستان زبان فارسي، بحث تندي در مورد جايگزيني واژه‌ي «سقوط‌گاه» به جاي «فرودگاه» اتفاق افتاد.
- انا لله و انا اليه راجعون، خدايا با نام تو آغاز مي‌كنيم و با نام تو سفر آخرمان را به پايان مي‌بريم. مسافرين محترم پرواز 777 من خلبان يكم جان‌سيرنژاد از طرف خودم و شركت خدمات هوايي Iran End Air و خدمه هواپيما پرواز آخر خوشي را برايتان آرزومندم.
دماي فعلي در خارج هواپيما 15 درجه هست و ما پيشاپيش كولرها را روشن كرده تا دما به چند درجه سانتيگراد زير صفر برسد و از فريز شدن خود قبل از مرگ لذت ببريد.
این قسمت های جالبش بود. اصل مطلب رو در اینجا می تونید ببینید.

و ... باز هم احمدی نژاد
احمدی نژاد، معروف به شجاع الدوله، که آماده شهادت در راه اهداف انقلاب اسلامی است، اما فعلا قرار نیست به خوزستان برود، اعلام کرد: « دیدار با مردم خوزستان یکی از آرزوهای من است.» در پی اعلام این آرزو یک بمب در اهواز منفجر شد و دولت انگلیس به دست داشتن در این انفجار متهم شد. آگاهان از او درخواست کردند که آرزوهای خطرناک و پرسروصدا نکند.

لینک

عکس آقای بوش. ای بابا! فاصله تو حفظ کن. چه زود پسر خاله می شه!
می گن می خوان تعطیلات عید رو کم کنن (طنز نیست، خبره، خیلی هم خبر جانگدازیه!!!)
هواپیمای حامل تیم صبا باتری (و علی دایی) هم نزدیک بود سقوط کنه که البته شانس آوردن.
سوتی معماری قرن! ‌(يه مطلب قديمی از روزنامه همشهری که من تازه ديدمش!)
ايران سرور جهان (چيزهايی که ايرانی ها اختراع کردند)
عکس زيبايی در مورد امام حسين (همون مطلبی که برای محرم گذاشته بودم)
مطلب جالبی در مورد هاله نور دور احمدی نژاد (اين هم نسبتا قديميه)

/ 1 نظر / 4 بازدید
MARIANA

واسه کاريکاتورها ممنون خيلی ميخواستم ببينمشون.