احمدی نژاد

ایران:رئیس جمهور در جلسه دولت: فرد فرد ملت ایران براى ما مهم هستند و ما فارغ از مخالف و موافق باید مشکلات مردم را برطرف کنیم.
محمود احمدی نژاد، طی دیداری مردمی، در پاسخ به تقاضای تعدادی از شخصیت های ترکمان برای رسیدگی به مشکلاتشان، به آنها گفته است: "بروید از همان کاندیدایی که به آن رأی داده اید بخواهید که خواسته هایتان را پیگیری کند."

نظر شما چیه ؟

 

طنز در مورد احمدی نژاد

 

استبعادی ندارد، کمپلیمان کنید

باز هم این جواد آقا وارد سیاست خارجی شد. خانواده لاریجانی که به پرتاب نظرات عجیب و جمله بندی های عجیب تر اشتهار دارند، اعلام کرد: « اگر آمریکا سابوتاژ نکند، به فکر مشعشع نیاز نداریم و اجلاس آینده به نفع ما خواهد بود.» البته آگاهان متوجه نشدند که چطور ممکن است آمریکا سابوتاژ نکند؟ و چرا باید سابوتاژ نکند؟ مثل اینکه جواد آقای لاریجانی یادش رفته است که آمریکا دشمن ایران است و اصولا یکی از کارهای اصلی اش سابوتاژ کردن است. جملات قصار آینده لاریجانی به شرح زیر توسط آگاهان پیش بینی شد:

 

- اگر هندی ها کمپلیمان کنند ، استبعادی ندارد که اجماع عقول دائر شود.

- اگر فرانسوی ها منیجمنت شان را شارژ نکنند، ذنب لایغفری مستحدث نمی شود.

- اگر انگلیسی ها در بک گراند اکسیون مذاکرات پوش نکنند، دتانت مستحصل می شود.

 

-------------------------------------------------------------------------------

بعد از سه ماه جان کندن و ناله و مصیبت و رفتن و آمدن، بالاخره سومین نامزد وزارت نفت معرفی شد. به نظر من این یکی حرف ندارد. اولا سابقه اگر نه نفتی پتروشیمی دارد، ثانیا فارغ التحصیل دانشکده مدیریت نیست و احتمالا به همین دلیل سواد خواندن و نوشتن دارد. ثالثا از خودمان است و گرین کارت آمریکا دارد و احتمالا به همین دلیل قابل اعتماد است. رابعا در انتخابات جزو حامیان معین بوده است و حداقل معلوم می شود که از حامیان احمدی نژاد نبوده است. اسم این « وزیر بعد از این» محسن تسلطی است و بنا به گفته آگاهان، احمدی نژاد دیروز بعد از سی ثانیه فکر کردن او را انتخاب کرده است. این کاندیدای وزارت نفت گفت: « برنامه آوردن درآمد نفت برسر سفره های مردم را آماده کرده ام.» با توجه به اینکه تا ده روز قبل که قرار بود محصولی وزیر نفت بشود قطعا معلوم بود که تسلطی وزیر نفت نخواهد شد، احتمالا وی در همین 48 ساعت گذشته برنامه آوردن درآمد نفت را سر سفره های مردم آماده کرده است. با این حساب این وزیر متفکر ترین وزیر کابینه احمدی نژاد خواهد بود، چون معلوم است که حداکثر 48 ساعت سابقه فکر کردن روی وزارتخانه اش دارد.

برخی ناظران آگاه اعلام کردند که احمدی نژاد، تسلطی را به دلیل سابقه کارش در وزارت نفت برای این مسوولیت انتخاب کرده است، اما معلوم شد که دلیل احمدی نژاد این نبود، بلکه چون در دوران جنگ احمدی نژاد و تحصیلی در یک گردان بودند و مدتی نیز در استانداری آذربایجانغربی همکار بودند و همچنین در دانشگاه علم و صنعت نیز همکلاسی بودند، وی را برگزیده است. بنا براین هر گونه شبهه انتخاب وزرا از بیرون دایره دوستان و فامیل و همکلاسی ها تکذیب می شود. کمال دانشیار، نماینده مجلس و عضو فراکسیون اکثریت گفت: « باز هم رئیس جمهور با مجلس رایزنی نکرد.» حاجی بابایی گفت: جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی نفت چهارشنبه آینده برگزار می شود. در همین حال تسلطی که قرار است مافیای نفتی را ازبین ببرد، اعلام کرد که مافیای نفتی را نمی شناسد.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------

احمدی نژاد در دیدار با آیت الله جوادی آملی اعلام کرد: « هنگام سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل احساس کردم که در حفاظی از نور قرار گرفته ام.» وی در حالی که در خودش فرورفته بود و دچار تشعشعاتی شده بود، گفت: « یکی از افراد به من گفت که وقتی برای سخنرانی به مجمع عمومی وارد شدید مانند آن بود که وارد حفاظی از نور شدید و من نیز این را احساس کردم.» احمدی نژاد که در اجلاس سازمان ملل زیر هزاران پروژکتور سالن شورای امنیت احساس می کرد در حفاظی از نور قرار دارد، گفت: « در هنگام سخنرانی تمامی توجه سران به من معطوف بود و هیچ کس در سالن مژه نمی زد. این مساله را به صورت غلو آمیز نمی گویم. من به چهره یک یک سران توجه کردم و این مساله در مورد همه آنها صادق بود. به نظر می رسید دستی آنها را نگه داشته است که از جای خود جنب نخورند.» آگاهان توضیح دادند که اصولا احمدی نژاد یک جوری است که وسط اجلاس سازمان ملل درحالی که در تمام مدت سرش روی کاغذ است و دارد متن نوشته شده را می خواند، این توانایی را دارد که به چشم نه یک نفر، نه دو نفر، بلکه تک تک سران کشورها توجه کند و ببیند که آنها مژه هم نمی زنند. آگاهان توضیح دادند که با توجه به همین تاثیر بود که از میان 35 کشور عضو اجلاس حکام آژانس انرژی اتمی، فقط ونزوئلا به ایران رای مثبت داد.


توضیحات مهم استراتژیک:

اول: اصولا وقتی آدم وارد فضایی می شود که پروژکتور زیاد است احساس می کند نور زیادی او را احاطه کرده است، منبع این نور پروژکتورهای روی سقف است که معمولا برای فیلمبرداری از سالن نور زیادی را تولید می کنند.

 

دوم: بعد از ده دوازده بار که آدم نور پروژکتور را تحمل کرد، دیگر احساس نمی کند که در حفاظی از نور قرار دارد، اگر قرار بود الی الابد چنین احساس هایی بکند الآن کوفی عنان که چند سال است از صبح تا شب زیر پروژکتور است، باید ادعای خدایی می کرد.

 

سوم: علت اینکه در اجلاس سران سازمان ملل سران کشورها به حرف رئیس جمهور و دیگران گوش می کنند و سوت نمی زنند و شیهه نمی کشند و اعتراض نمی کنند، این نیست که مجذوب شده اند و کلام حق را شنیده اند، بلکه این است که آدمهای مودبی هستند و می فهمند که وقتی کسی حرف می زند باید گوش بدهند.

 

چهارم: اصولا معجزه کلام چیز بسیار عجیبی است که نه فقط در مورد موجودات قدسی مانند احمدی نژاد بلکه در مورد آدمهای معمولی مانند پیامبر اسلام نیز وجود داشته است، البته در این حالت معمولا آهنگ کلمات و زیبایی بیان و منطق کلمات باعث جلب افراد می شود. همه اینها در حالی است که آدم زیبایی کلام را بشنود و توی گوش همه سران که هر کدام از یک کشور دنیا با یک زبان متفاوت آمده اند یک گوشی نباشد و ترجمه کلمات را از زبان مترجم نشنوند.

 

پنجم: چیزی که باعث شده بود که سران کشورها در مدت سخنرانی از جای شان تکان نخورند این نبود که دستی آنها را نگه داشته بود، بلکه این بود که گوشی توی گوش شان بود، ضمنا چون آدم های مودبی بودند از جای خودشان بلند نمی شدند و دائم همه جای خودشان را نمی خاراندند.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

حالا این وسط من نمی فهمم ماجرای اثبات برادری چی بود؟ درست زمانی که برادر بشار اسد توسط گزارشگر سازمان ملل متهم به ترور رفیق حریری شده است، احمدی نژاد پیام برادری خودش را تسلیم بشار اسد کرد. آگاهان گفتند: « خوب یک دفعه بگو منم تروریست هستم، خیال همه رو راحت کن.» همزمان با اعلام این نکته توسط وزیر دفاع عراق که سوریه در انفجارهای عراق دست دارد، متکی اعلام کرد: « ایران و سوریه درباره عراق اتفاق نظر دارند. » ایران و سوریه اعلام کردند: بوم!

 

-------------------------------------------------------------------------------------

از طرف دیگر وزیر امور خارجه کوبا برای ضایع کردن بقایای آبروی فیدل کاسترو با احمدی نژاد ملاقات کرد. ظاهرا هنوز احمدی نژاد نمی داند که فیدل کاسترو کمونیست بوده و فقط به اطمینان ریش کاسترو روابط ایران و کوبا در حال بهبود است. در همین حال، اولین حزب اروپایی حمایت خود را از احمدی نژاد اعلام کرد. حزب شعله سه رنگ که خود را وارث موسولینی می داند برای ادای احترام به روح آن مرحوم مغفور حمایت خود را از احمدی نژاد اعلام کرد. آگاهان پیش بینی کردند بزودی طرفداران هیتلر، نئوفاشیست های آلمان، کوکلوس کلان های آمریکا، انجمن آدمخواران قبایل شمال آفریقا نیز در نظر دارند حمایت خود را اعلام کنند.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

احمدی نژاد در مورد جلسه هیات دولت آمار قابل توجهی ارائه داده و گفت: "در جلسه شنبه گذشته که سه ساعت بود، صد مصوبه تصویب کردیم." به عبارت دیگر با فرض اینکه در تمام 180 دقیقه هیات دولت مشغول تصویب مصوبات خود بوده است، برای تصویب هر کدام از آن 100 مصوبه دولت یک و هشت دهم دقیقه وقت صرف کرده. یعنی هر مصوبه در 108 ثانیه تصویب شده است. با توجه به اینکه اگر خواندن هر مصوبه [به فرض شصت کلمه باشد]، حدودا چهل و پنج ثانیه طول بکشد، و با فرض اینکه بین دو مصوبه حداقل 15 ثانیه وقت گرفته می شود تا پوشه مصوبه قبلی را کنار بگذارند و پوشه مصوبه بعدی را به جای آن از روی میز بردارند، در نتیجه برای تصویب هر مصوبه چیزی در حدود سی ثانیه وقت صرف شده است. یعنی هیات دولت برای فکر کردن و اعلام نظر برای هر مصوبه سی ثانیه وقت داشته است.

 

 

 

لینک

زیباترین دختر آلمان (همچین زیادم زیبا نیست انقدر شلوغش کردن!)

مرگ یک روزنامه‌نگار در ناآرامی های برره!

این هم جالبه ببینید

شما دعا می خونی یا بازی می کنی؟

/ 6 نظر / 3 بازدید
shah

حالا اينم برای اينکه کوفتم نشه!!! سايت خوبيه ولی زيادی همه چيز را مينويسی.گل چين کنی بهتر تر ميشه. يا حق

nader

ميگم ما اگه همچين رييس جمهور خوبی نداشتيم می خواستيم به چی بخنديم؟

ross

salam. agha man az 7 ya 8 mahe pish ta hala harvaght myam net, ye sarri ham be site shoma mizanam.kheili ba saitet hal mikonam. damet garm.

Leila

matne jalebi boood site et harchi migzare behtar mishe good luck

aida

با نادر موفقم اينم خاصيت اين رييس جمهورمونه!چه عجب بالاخره افتخار دادی آپ کردی!نکنه بهت خبر دادن قراره بميری اومدی آخريا آپ عمرتو بکنی؟

میلاد

وبلاگت خوبه ولی خيلی وقت ميخواد که دانلود بشه