خانه سازی در ...

 

برای ديدن عکس مربوط به اين مطلب اينجا کليک کنيد

شما چه ميكرديد ؟!

آقاى جك ، رفته بود استخدام بشود . صورتش را شش تيغه كرده بود و كراوات تازه اش را به گردنش بسته بود و لباس پلو خورى اش را پوشيده بود و حاضر شده بود تا به پرسش هاى مدير شركت جواب بدهد .
آقاى مدير شركت، بجاى اينكه مثل نكير و منكر از آقاى جك سين جيم بكند ، يك ورقه كاغذ گذاشت جلوش و از او خواست تنها به يك سئوال پاسخ بدهد . سئوال اين بود :
"شما در يك شب بسيار سرد و طوفانى ، در جاده اى خلوت رانندگى ميكنيد ، ناگهان متوجه ميشويد كه سه نفر در ايستگاه اتوبوس ، به انتظار رسيدن اتوبوس ، اين پا و آن پا ميكنند و در آن باد و باران و طوفان چشم براه معجزه اى هستند .يكى از آنها پير زن بيمارى است كه اگر هر چه زود تر كمكى به او نشود ممكن است همانجا در ايستگاه اتوبوس غزل خداحافظى را بخواند . دومين نفر ، صميمى ترين و قديمى ترين دوست شماست كه حتى يك بار شما را از مرگ نجات داده است . و نفر سوم، دختر خانم بسيار زيبايى است كه زن رويايى شماست و شما همواره آرزو داشته ايد او را در كنار خود داشته باشيد . اگر اتومبيل شما فقط يك جاى خالى داشته باشد ، شما از ميان اين سه نفر كداميك را سوار ماشين تان مى كنيد ؟؟پير زن بيما ر؟؟ دوست قديمى ؟؟ يا آن دختر زيبا را ؟؟ "
جوابى كه آقاى جك به مدير شركت داد ، سبب شد تا از ميان دويست نفر متقاضى ، برنده شود و به استخدام شركت در آيد .
راستى ، ميدانيد آقاى جك چه جوابى داد ؟؟ اگر شما جاى او بوديد چه كار ميكرديد ؟؟ <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

و اما پاسخ آقاى جك :
آقاى جك گفت : من سويچ ماشينم را ميدهم به آن دوست قديمى ام تا پير زن بيمار را به بيمارستان برساند ، و خود من با آن دختر خانم زيبا در ايستگاه اتوبوس ميمانم تا اتوبوس از راه برسد و ما را سوار كند.

 

يه عالمه لينک !

کاريکاتور

تفاوت بين زن و مرد (انگليسی)

خوب ديگه بسه. خيلی زياد شد !

به قول يکی از بچه ها :
حالا دستت رو از تو دماغت در بيار و نظر بده

/ 36 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sharareh

سال نو مبارک، اميدوارم سال خوبی داشته باشی دوست من

leila

سلام سال نو مبارک ايشاالله سال خوبی داشته باشی

لیلا

نوروزت مبارک /هر روزت نوروز ! ممنونم بابت لينک و اينکه خدا آقای جک ها رو زياد کنه ...

marjan

سلام عزيز . سال نو بر تو و خانواده گرامی ات مبارک . تا بعد

MOO

سلام....سال نو مبارک....۱۱۰ سال به اين سال ها اميدوارم سالی پر از نعمات الهی داشته باشی و اگه من بودم خدائيش دختره رو سوار ميکردم و ميرفتم به نزديک ترين آژانس و يک ماشين برای اينا ميفرستادم

دماغ ... یا .... دماق

کلی اسم تازه.... یه عالمه حس کاراگاهیم گل کرده... حیف که با کارت نیما اومدم وقت ندارم. به قول یکی دیگه از بچه ها بودی حالااااااااااااااااااا!

نسیم

مقاومتت واقعا قابل تحسینه. تبریک می گم... البته سال نو رو!

shadi

سلام. سال نو مبارک . اميدوارم سالی سرشار از سلامتی و موفقيت داشته باشي. چون مشغولذمه کردی نظرم رو می گم. وبلاگ خوبی داری و اميدوارم هر روز بهتر از ديروز بشی(دينگ دينگ).

hamoon

حالا يادم افتاد نظری ندارم